Wiadomości wewnętrzne

Szybki kontakt przez portal

Udostępniamy narzędzia do komunikacji agentów z klientami. Zrobisz to za pomocą kilku kliknięć w specjalnym module - bez użycia telefonu i szukania danych w książkach adresowych. W łatwy sposób zapytasz o to, czego potrzebujesz i szybko uzyskasz odpowiedź od swojego klienta.

Stały kontakt z każdego urządzenia

Szybkie nawiązanie kontakt między agentem i klientem to klucz do efektywnej współpracy. Z konta na portalu OTOAgent można korzystać bez ograniczeń, przez całą dobę oraz w dni wolne od pracy. Każda wiadomość dociera bezpośrednio do agenta, który natychmiast może zaproponować korzystne rozwiązanie ubezpieczeniowe. Dzięki nam nie stracisz klienta, który zbyt długo czekałby na Twój kontakt

Bądź ekspertem,
którego potrzebuje klient

Natychmiastowe odpowiadanie na wiadomości to znak czasów, w których wszyscy chcą obsługi “na już”. Z nami możesz odpowiadać na zapytania czy od razu dzielić się wiedzą. Każde zadane Tobie pytanie to krok do budowy relacji z klientem.

Poszerzaj bazę kontaktów biznesowych

W dobie cyfrowej rewolucji, która przyspieszyła przez pandemię koronawirusa, wiele biznesów przestało być lokalnymi, a stało się ogólnopolskimi. Nie ograniczaj się do lokalnego rynku - rejestrując się na OTOAgent pozyskasz klientów z całej Polski. Nie musisz się dziś z nikim fizycznie spotykać. Teraz wystarczy wideorozmowa, na której przekażesz wszystkie informacje i dasz się poznać klientowi. Wkrótce także jako moduł dostępny dla Ciebie na portalu.