Zarządzanie spotkaniami

Oszczędność czasu to realny zysk

Na OTOAgent.pl to klienci samodzielnie mogą umówić spotkanie z Tobą. Nawet nie musisz aktywnie pozyskiwać nowych kontaktów. Dzięki wyszukiwarce z prezentacją najbliższych agentów, klienci mogą sami Cię odnaleźć i zgłosić się na spotkanie. Dodatkowo otrzymasz od razu wypełniony przez nich formularz z najważniejszymi informacjami.

Decyduj o terminach spotkań

Dzięki kalendarzowi zbierzesz w jednym miejscu wszystkie umówione spotkania. Możesz je odwoływać i przekładać w dowolnym momencie, a Twoi klienci od razu zostaną o tym poinformowani. Ten moduł pozwoli Ci na usystematyzowanie i optymalizację pracy.

Zarządzaj wolnymi terminami

Poza umówionymi spotkaniami online, w swoim kalendarzu znajdziesz też informacje o wszystkich wolnych terminach. Dzięki temu możesz zaplanować spotkania z nowymi klientami z innych źródeł (np. umawianymi telefonicznie) i zapanować nad swoim grafikiem.

Wysyłaj komunikaty do klientów

Na OtoAgent klient otrzymuje powiadomienia o umówieniu, odwołaniu oraz przełożeniu spotkania online, a także o przypomnieniu jego terminu. Jako członek naszej społeczności, możesz też samodzielnie kontaktować się z klientami i wysyłać im informacje związane z procesem obsługi.

Otrzymuj pozytywne opinie

Każdy klient ma możliwość wystawienia Ci opinii, które będą wyświetlane na profilu. Aby pomóc Ci w ich otrzymywaniu, po spotkaniach online wysyłamy powiadomienia z prośbą o napisanie recenzji - dzięki temu Twój profil stanie się bardziej atrakcyjny i zainteresuje się nim więcej osób.